Kære SSK-medlemmer

Bjarne Lehne , vores højt værdsatte formand, er desværre blevet sygemeldt i en lidt længere periode. Hans sygemelding gør, at bestyrelsen midlertidigt har udpeget Thomas Hauerberg Larsen som fungerende formand i en periode, der maksimalt vil strække sig frem til næste generalforsamling. Bjarne vil stadig varetage bl.a. nyhedsbrevet og herudover assistere bestyrelsen i det omfang, han har kræfter til. Bestyrelsen ønsker Bjarne en hurtig og god bedring. Kontaktoplysninger til bestyrelsens medlemmer, herunder den midlertidige formands, fremgår af klubbens hjemmeside.

Knæk og bræk

Bestyrelsen i SSK

BjarneLhene
ThomasHauerberg
Vi bruger cookies på Smaabaadsklub.dkPå Smaabaadsklub.dk bruger vi cookies til at give dig en god oplevelse og til at indsamle statistik, der kan være med til at forbedre brugeroplevelsen. Hvis du klikker på et link på Smaabaadsklub.dk, accepterer du samtidig vores cookiepolitik. Læs mere her
ja, jeg accepterer