Tilmeldte til arrangementer.

FAMILIETUR den 02-06-2018 i RØDVIG

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
11½bjarne@fiskerekorder.dkBjarne Lehné405073717641SSK
ButcherGadunker10@gmail.comHenning2234390321372SSK
Futtearkitekt.petersvendsen@gmail.comPeter Svendsen233046387941SSK
OLKAole@ocbyg.dkOle Christensen4092980227302SSK
Ramseslars@hovedgaden69.dkLars Hansen2047121415893SSK
Ullapermotsch@mail.dkPer Motsch Andersen2021451213282SSK
Team Limalinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918672SSK
Team Moffeper@teammoffe.nuPer Christensen2360968725091SSK
team westmogenskalundborg@gmail.commogens west2639952929453SSK
ChicaKageruptaek3@gmail.comThomas laursen4019004325282SSK
Heksehyletjan@houlberg.nujan Houlberg2970318111552SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkBob Aagesen202177534243SSK
Pippipoul@kilt.dkPoul Kilt2295788813611SSK

MSK 2. afd. klubmesterskab den 02-06-2018 i Rønnerhavn

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
jobjann@hexfiles.dkJann Bay604730474611MSK
Brumbassetoldervej@fiberflex.dkSøren Østergaard71956747452MSK
Nordan 18michaelnissen25@gmail.comMichael Nissen289195104553MSK
Viksiggr@rs-gym.dkKristian Granild408996213652MSK

Samlet oversigt

BegivenhedAntal tilmeldte teamAntal tilmeldte personer
FAMILIETUR1325
MSK 2. afd. klubmesterskab48

Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Mercury Parts
Pro-Safe
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
Herning Trailer og Bådcenter
Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   1775