Resultatet af DM i Trolling 2012

Placering Team Havørred i kg. Havørred i kg. Havørred i kg. Havørred i kg. Torsk i kg. Torsk i kg. Torsk i kg. Torsk i kg. Point
1Garmin3,632,8150,980,972,091,2751,0851,93263,6
2Hansen1,171,1753,43501,0752,352,851,4230,725
32masen21,6652,3751,2352,71,3951,131,0650213,35
4Trophy1,0453,535001,940,891,31,16170,95
5No name1,10001,7352,0952,692,57158,35
6BJ1,1150002,142,112,412,24155,8
7Crede II0,790001,9352,2951,4951,765128,15
8Trolling Logen1,191,38001,822,3400113,8
9Salmona0,940,78001,9851,4451,1750103,475
10Taz00001,9451,6651,181,39592,775
11Lodka1,6951,3950,7050,745000090,8
12Freimax1,321,0051,10,95000087,5
13Hustler00001,041,011,3050,862,325
14Mette00001,3651,9350,85062,25
15Cille1,2350001,011,350060,1
16Qvisten0,770001,30,7550,835058,75
17Malu0,9650000,9950,910047,875
18Oldemor1,6350001,0100047,85
19Løgn0,91,31500000044,3
20MP00001,121,820044,1
21Zanadu0,930001,55500041,925
22Smiley0,7050000,880,7350038,325
23Grevinden00001,3151,110036,375
24Raka1,805000000036,1
25Lefish00001,1851,140034,875
26Cjap1,56000000031,2
27Minnie1,175000000023,5
28Hyglibåt1,0200000020,4
29Valkyrien0,955000000019,1
30Paroni0,87000000017,4
31Jolly00001,10500016,575
32Cape0,825000000016,5
33Lima00000,99500014,925
Placering Team Havørred i kg. Havørred i kg. Havørred i kg. Havørred i kg. Torsk i kg. Torsk i kg. Torsk i kg. Torsk i kg. Point

Til toppen af siden!


Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Mercury Parts
Pro-Safe
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
Herning Trailer og Bådcenter
Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Pro Marine
Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   2147